Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK LÍBAT

24. 4. 2008

Jak se líbat - lehoučkými doteky

03.02.2007

Vydrážděte partnera nebo partnerku a přivoďte stav příjemného mražení. Co nejněžněji a nejjemněji přejíždějte po rtech, jako byste je hladily peříčkem. Přitom naklánějte střídavě hlavu ze strany na stranu.
Rty můžete občas vyměnit za špičku jazyka nebo prsty. Zlehoučka přejíždějte po rtech jazykem, poté bříškama prstů, spodní ret můžete také uchopit a samostatně si jej vložit mezi své rty .Tenhle typ líbání nenechá ani jednoho z vás chladným...

Jak se líbat - francouzskými polibky

Zásadní chybou při prvních pokusech o francouzské líbání, je vklouznutí jazyka do úst partnera téměř bez doteku rtů. Takhle ne. Nejdříve rty poznejte a vyzkoušejte jemnější techniky . Až poté vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Když ucítíte partnerův jazyk, můžete kolem  něj lehce kroužit nebo se jazykem dotýkat patra. Můžete jazykem pohybovat do úst partnera a zase zpátky, dotýkat se zoubků a vnitřní strany tváří. Francouzské polibky vás oba zaručeně vzruší.

Jak se líbat - objímejte rty

Naprosto nevinné polibky. Svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je jakoby vtahujte dovnitř. Po chvíli si vyměňte pozice. Při objímání rtů se do nich dostane větší množství krve a rty jsou pak mnohem citlivější.

Jak se líbat - použijte i zoubky

Nejen při líbání rtů lze použít zoubky. Zkuste líbat partnera kdekoliv na těle a občas jeho kůži mírně stisknout zuby (můžete i více, pokud se mu to líbí). Zvýšíte partnerovi množství endorfinu v těle a možná vám dovolí i víc.

Jak se líbat podle znamení zvěrokruhu

Beran líbá rychle , přizpůsobuje se, ale dlouho mu jen líbání nestačí.
Býk líbá s potěšením, vášnivě a vytrvale.
Blíženec líbá často s úsměvnými poznámkami, bývá často „mimo dění”.
Rak líbá něžně a hravě.
Lev líbá dravě, divoce a často kouše.
Panna líbá čistě a jemně, líbání však Panny rychle omrzí.
Váhy líbají neopravdově, obávají se o svůj dech a neumí se líbání úplně oddat.
Štír často nemá o polibky zájem. Nejraději jde hned k věci.
Střelec rád překvapuje a platí to i při líbání.
Kozoroh líbá intenzivně a jemně zároveň.
Vodnář líbá dlouze a často otevírá při líbání oči.
Ryby
líbají zamilovaně a romanticky a zejména na začátku vztahu by prolíbali týdny.