Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dívka na jednu noc

17. 10. 2008

Doporučuji, abyste před tím již s někým spali, protože jinak vám dá první noc zabrat. Hold nejistota je svině. Nejlépe se loví s kamarádem. A ještě jedna rada: Nezamilujte se!

Doporučeným a osvědčeným lovištěm je diskotéka. Pěkně se oblečte a nezapomeňte na kondomy. Vím, že s nimi je to jako lízat zmrzlinu přes igelit, ale alespoň máte jistotu, že nebudete otcem. Takže teď hybaj do sprchy, čisté spodní prádlo a můžeme vyrazit.

Na diskotéce si vyberte klidné místo, ze kterého můžete ostatní pozorovat. Až v tom budete zběhlí, nabude pro vás problém odhadnout, která dívka vám určitě dá. Před tím, než začnete uhánět oběť, zjistěte si, jestli tam není náhodou s klukem. Pozorujte i její kamarádky. Pokud nemáte volný byt vy, snažte se najít holku, která už pracuje. (Není to pravidlo. Mnoho studentek má volno na kolejích, nebo rodiče někam odjeli, apod.)

Oslovení vybrané dívky může být jakékoliv (Od „Co to piješ, že to tak pěkně vypadá.“ až po „Neznáme se odněkud?“) Tanečníci mohou vyzvat k tanci. Pokud se chytne, jděte do toho. Pokud ne, dívek je tu přece více. Nejdůležitější otázka je: „Ještě bydlíš u rodičů?“ (Zjistíme tím, zdali má dotyčná volný byt. Pokud ne, rychle pryč.) Pozor! Neříkejte žádná osobní data! Telefon si vymyslete. Až budete u líbání, nasimulujte vzrušený dech a přitvrďte. Důležité je říkat, že ji milujete a že jste nikdy nikoho tak perfektního nepoznal. Hlavě se snažte dívku doprovodit domů. Musíte jít co nejdál! Ne před dům, ale před dveře bytu. Pokud se dívka zeptá: „Ty mě chceš jenom na noc, pak utečeš a já tě už nikdy neuvidím.“ Odpověď: „To není pravda, mám tě moc rád. Přece to, že mě pozveš dál, neznamená, že spolu budeme spát! O to mi vůbec nejde.“ Ale jde, že ano? Je to jak v pohádce O Smolíčkovi. Jak vás pustí dál, buďte ještě chvilku hodní a pak začněte s líbáním, hlazením a svlékáním. Pořád opakujte, jak ji milujete a to jí pořádně dokažte. Nezůstávejte do rána a neprobouzejte se vedle dívky. Raději utečte a slibte, že brzy zavoláte. Ha Ha.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to pravda

(Lukáš, 1. 1. 2010 16:29)

Přesně stímto textem souhlasím protože přesně tak to už několik let praktikuji a opravdu to tak funguje.

Re: Je to pravda

(zdenek, 17. 5. 2012 22:58)

ste debilci nejde oto jestli tio ta holka da ale oto jestli je ta prava takovou svinaru bych nykdy neudelal ani neudelam protoze ste kundy kteri myslej jen na to jedno

picovina

(hans, 31. 3. 2012 21:42)

Holka, ktera se takhle s klukem vyspi takhle rychle, je neuveritelne blba. A ten kluk namysleny kreten.

hmhm

(milan, 27. 6. 2011 23:49)

hm pěkná svinárna

kopirante

(curaku, 29. 12. 2010 23:15)

pico zkopirovane z qark.net !

emča

(emilka, 17. 11. 2010 10:09)

rytftetjhftuyftrhtgftyderrtryeddrtdhreythdrtdfhdersdtersrwerdrgfdtdyrderdfhdgdfrfdthdfhtdghdfhgfgdhgjftufutftfgfhgdhgfhgfghfhfghdfhgfgfgfvggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

volvo

(kontiky, 22. 1. 2010 12:20)

To me mluvi z duse

akon

(sokol, 21. 1. 2010 11:18)

přesně tak