Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledání holky pro vztah

17. 10. 2008

Hledání holky pro vztah

Každý se pokouší hledat si spřízněnou duši, se kterou mu bude fajn, bude s ní trávit svůj čas, prožívat s ní nezapomenutelné zážitky a milovat ji. Jenže hodně lidí brzy zjistí, že naplnit tuhle představu je poměrně obtížné a nalezení té pravé se jim nevede. Někteří se vzdávají hned po pár nezdarech, další to zkouší déle, ale nakonec většinou otráveně stagnují a odkojeni romantickými filmy čekají, až zasáhne pan Osud a přihraje jim do cesty nějakou holku, přesně podle jejich představ. Jenže smůla. Takhle to v životě, až na pár výjimek, opravdu nechodí.

 

Pokud máte pocit, že hledat nemá smysl, protože se to stejně nedaří nebo jste z nezdarů otrávení, zkuste se zamyslet sami nad sebou. Je totiž jisté, že něco děláte špatně.

Přílišné upnutí k cíli

Asi nejčastější problém tkví v tom, že když se odhodláte k akci, tak se k cíli moc upínáte. Sami se stresujete tím, že nikoho nemáte a musíte si konečně někoho najít. Potom se vám samozřejmě hůř hledá, protože máte obavy, abyste si to nezkazili a „zase nebyli sami“.

Zkuste brát balení spíše jako seznamování s novými lidmi a jako zábavu. Neupínejte se na výsledek. Je hloupost někam jít a říkat si, že si tam už musíte konečně někoho najít. A stejně hloupé je vidět v každé holce okamžitě svoji potenciální partnerku. Ne nadarmo se říká, že ta pravá přijde, když to budete nejméně čekat. Ale není to proto, že by se na vás zčistajasna usmálo štěstí, ale proto, že budete maximálně v pohodě a bez očekávání, a dáte té holce šanci.

Nulová šance a přehnané nároky

Nedat druhému šanci je další častá chyba, vedoucí k nezdaru. Holka se vám líbí, ale jak s ní máte něco víc mít, umíte vymyslet desítky výmluv. Určitě někoho má, jistě je na peníze, určitě bude hloupá a další podobné výmluvy, které ze sebe dokážete vysypat kdykoliv se k něčemu schyluje. A pokud se už s holkou začnete bavit, většinou na ní hledáte chyby, místo toho abyste s ní opravdu komunikovali a dali jí šanci. Často máte pocit, že dopředu „víte“ jaká je a jak to skončí a potom se v tom už jen utvrzujete.

Uvědomte si, že lidé nebývají vždy takoví, jací se vám napoprvé zdají a pokud ano, lze je částečně vychovat k obrazu svému. Stejně tak, jako se vy přizpůsobujete partnerce a odstraňujete ze svého chování to, co se jí nelíbí, tak i ona se přizpůsobuje vám. Pokud vám něco vadí, lze to většinou později vyřešit a nemá cenu, kvůli tomu někomu ihned dávat minusové body a končit předčasně hru.

Hledání holky na vztah bývá mnohem horší, než sehnat nějakou jen na sex. Rozdíl je nejčastěji dán právě těmi vašimi požadavky, které bývají v případě vztahu nesmyslně přemrštěné a chcete jejich splnění ihned.

Ideální partnerka neexistuje, v lásce jde o kompromisy a vzájemnou souhru. Až se vám bude příště holka líbit, jen si s ní nezávazně povídejte. Nebalte ji, netestujte ji otázkami a neberte ji hnedka, jako vaši budoucí manželku. Jen se spolu bavte. Potom si s ní dejte schůzku druhý den a uvidíte, že všechno bude lepší.

Špatná volba místa

Stává se, že hledáte lásku hlavně na diskotékách a v klubech a nemůžete tu pravou najít. Tahle místa jsou sice dobrá na seznamování, ale horší na opravdové seznámení. Navíc si musíte uvědomit, co opravdu chcete. Pokud nechcete chodit se studentkou, dá rozum, že ji nebudete hledat na vysoké škole. Když hledáte nekuřačky, nechoďte je balit na diskotéku a zábavy. Když hledáte dvacetileté holky, nechoďte si pro ně do domova důchodců.

Asi se teď usmíváte a klepete si na hlavu, ale vzpomeňte si, kolikrát jste hledali na špatném místě a pak jste se divili, že tam nejsou takové holky, jaké byste chtěli.

Ze své zkušenosti mohu říct, že nejideálnější místa jsou ta úplně obyčejná. Zastávky, autobusy, tramvaje, metro, ulice a místa vašich koníčků a zájmů. Sice to chce sebrat víc odvahy na oslovení, ale pokud to vyjde, máte lepší šanci někoho najít než třeba na výše zmiňovaných diskotékách, kam se lidé spíše chodí nezávazně pobavit a odreagovat, než hledat skutečné vztahy.

Ubíjející nezdary

Hodně lidí si nezdar strašně připouští a zveličuje. Nedávno si mi stěžoval jeden kamarád, že za poslední měsíc oslovil pět holek a nebylo to k ničemu. Takže další už oslovovat nehodlá, protože to nepřináší žádný užitek. Považte, celých pět holek za měsíc a on na tom postavil základy své jisté životní smůly! Musel jsem se mu šíleně smát, jak seděl v koutě a stěžoval si, že ho žádná nechce a že jich je plno zadaných. A tohle přesvědčení vybudoval na pěti pokusech, u kterých se už po prvním nezdaru beztak tvářil otráveně. A co je nejhorší, místo aby se z těch nezdarů poučil a přemýšlel o nich, hodil všechny další holky do stejného pytle a ten nahoře pořádně zavázal.

Ono nezáleží na tom, kolik holek vás odmítne. (Při Velkých testech mě za jediný den odmítlo i víc holek, než mého kamaráda za měsíc.) Záleží jen na tom, jestli si z toho dokážete něco dobrého vzít.

Víte, co hledáte?

Pokud máte přehnané nároky a plno holek vám nesedí, měli byste si stanovit pravidla a svůj ideál si přesně definovat. Jinak na dívkách jen hledáte chyby a přitom sami přesně nevíte, co byste chtěli.

Doporučuji si sepsat lovecký seznam a v něm se potom zaměřit pouze na první tři místa. Ta jsou klíčová a měla by obsahovat nejdůležitější vlastnosti, které od partnerky očekáváte. Vytvoříte si tak ucelenou představu, která vám pomůže v rozhodování a zároveň zjistíte, jaké požadavky nejsou významné.

 

Kdo hledá, najde. Jenže ono to chce opravdu hledat, ne to jen párkrát zkusit a potom toho nechat s pocitem, že být sám je jednodušší a lepší, protože stejně nemáte naději najít kvalitní partnerku. Každý si může najít partnera, jen se nesmí spoléhat pouze na Osud, něco pro to sám udělat… a dát lidem šanci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sex

(patrik, 5. 11. 2014 21:19)

hledam holki napokec asex avolejte na telefon neustale 793336291

hledam holku

(filip conka, 20. 9. 2014 5:21)

zdravim vsechny holky a jsem uplne sam a byl bych rad kdybi semnou nekdo chodil na vzhledu nealezi a aby byla hodna aaby bidlla na cernym mostw tak prosim muj tel je 608958954 tak prosim ozvrtr se
aspon 12 14 let

Rahim1981@seznam,cz

(Jochim , 21. 8. 2014 23:05)

Ahoj hledam holku telefon 776775252

auto

(jacok , 24. 7. 2014 19:35)

hledám holku na mě sex ty čes mě na kluka jo masis na telefon 722530428 jo

Love?Nope;3

(Katísek ;3, 14. 2. 2014 17:19)

No...
Až nějakej pedofil napíše...to sranda a vztah nebude ;3
A ještě k tomu 9ti letý děti tady píšou... x/

hledam holku 11 až 12 let

(šimon, 19. 1. 2014 13:45)

ahoj
budeš semnou CHODIT

Když to vzdáte hned, alespoň nebudete nemile překvapení, že není šance.

(pigbon, 22. 8. 2013 21:27)

Když to nefunguje se vším možným, proč by to mohlo fungovat s holkama ? Ano buď se smíříme se skutečností že dokonalost prostě neexistuje, a i kdyby, tak na světě je asi 3,5 miliard holek, ale ty jich poznáš nejvýše sto, i kdybys byl proutník jako autor článku. Nebo se smíříš s tím, že si najdeš holku na základě iracionálního řešení emoční části svého mozku. Sice nemám v povaze vše vzdávat, ale poslední dobu se přistihuji, že mojí láskou se stává ethanol a Harlej (rock), chystám se vyzkoušet i jiné drogy, aby mi bylo lépe. Nevím proč, ale naráz začínám chápat proč někteří američtí studenti střílí své spolužáky samopalem a spoustu důvodů k jiným zločinům. Možná je třeba se podívat na toho feťáka z jiného úhlu pohledu než všichni ostatní (průměrně inteligentní - "pche"). Jo, a buďte vděční za to, že sem něco píšu, protože zítra budu střízlivý a nic psát nebudu, neboť si uvědomím, že bych z toho nic neměl.

hledam holku

(sylva ferencová, 29. 6. 2013 21:59)

katko mne je 13

hledam holku

(sylva ferencová, 29. 6. 2013 21:18)

hledam holku 12let a ja mam 13let .

hledam holku

(sylva ferencová, 29. 6. 2013 21:18)

hledam holku 12let a ja mam 13let .

Laska..smolař v lásce...

(PatrikVacos, 24. 6. 2011 21:22)

Ahoj chtěl bych nějakou dívku, kterou bych mohl milovat. Už nechci být sám...:( Nemůžu se pořád dívat, jak někdo někoho miluje a já pořád nic, prosím poraďte, už nevím jak dál. Jsem citově na dně..:((

Re: Laska..smolař v lásce...

(Zuza :), 29. 5. 2013 21:48)

vím že je ten komentář sterej ale to je jedno prostě jsem na tom úplně stejně je mi 12 za dva měsíce 13 :) chodím do sedmé třídy :) a potřebuju někoho kdo by tu byl pro mě kdo by mě objal dal pusu a dokázal se semnou smát :) jsem z Brna. Tak se ozvi nebo jjá nwm :) tel: 722735007

CHTEL BY MĚ NEKDO

(lUKAŠ, 22. 10. 2009 17:18)

AHOJ LIDIČKY JA SEM V POHO KLUK CO MA RAD SPORT,ZBAVU,ROMntiku atd rad bych se seznamil z nejakou holkou z brna

Re: CHTEL BY MĚ NEKDO

(ahojky, 20. 3. 2013 18:26)

ja rada nikdo mi totiz neodpovedel kolik ti je?

Re: CHTEL BY MĚ NEKDO

(dada, 14. 12. 2010 7:15)

čau menuju se david sportuju a je mi 18 můj táta dělá u policie

Re: CHTEL BY MĚ NEKDO

(david, 14. 12. 2010 7:20)

Ahoj menuju se david hlledám bezva holku starší 11-13
let rád sportuju
email:somol.david@seznam.cz

Re: Re: CHTEL BY MĚ NEKDO

(Mišel, 4. 3. 2012 17:51)

Ahoj sem mišel a mám zájem prosim dejmi fb

Re: Re: Re: CHTEL BY MĚ NEKDO

(pavel, 9. 12. 2012 19:24)

pavel krejci nebo na email polovy@email.cz budu rad kdyz napises

chtěl bych s nekym byt

(patrik, 29. 12. 2012 7:29)

ahoj holky je mi 11 hraju hokej nejsem zas abych dělal problemy a někdy jsem hyperaktivni jsem dobry klu

Re: chtěl bych s nekym byt

(Kačka :D, 20. 3. 2013 15:38)

Kolik ti je?