Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak lovit?

17. 10. 2008

Jak lovit?

  • S kamarádem: Kamarád je někdo, kdo vám v balení pomáhá. Začněte si hlasitě povídat o vybrané dívce tak, aby to zaslechla. Vykládejte si jak jí to sluší a že jste ještě nikoho tak pěkného neviděli. Sledujte ji. Pokud se chytá (usmívá se), můžete přitvrdit. Polemizujte o tom, jak se taková pěkná holka může jmenovat a podobně. Pokud to vydrží a nezačne sama odpovídat, nezbývá vám než se ptát. Pochopitelně se ptáme stylem: „Můžeme se tě zeptat, jak se jmenuješ? Víš, my se tady s kamarádem přeme a tak bychom chtěli vědět, jestli jsme se strefili.“ Jakmile se rozkecá, máte ji v kapse. Vyměňte si adresy, telefon. (Nejlepší je, rovnou si domluvit schůzku. Málokterá se vám totiž sama ozve.)
  • Sám: Tenhle způsob chce většinou čas. Na druhé straně můžete mít jistotu, že se vám při lovu nestane z kamaráda sok. Před tím, než dívku oslovíte, dívejte se jí do očí. Jemný úsměv s dávkou sebejistoty. Oběť musí mít dojem, že je pro vás na světě jen ona. (Už se mi stalo, že na mě dívka vyplázla jazyk, anebo nasadila zlý pohled. V tom případě si z toho nic nedělejte. Pořádně se s lehkým pohrdáním na ni usmějte. Tahle dívka není pro vztah, vy potřebujete veselou babu, která nemyslí jen na sebe a je do každého počasí.) Pak za ní jděte. Zeptejte se na cokoliv, hlavně navažte kontakt. Kecejte, bavte ji, vtipkujte. Musíte se ukázat v co nejlepším světle. Snažte se být nevšední. Dívka musí mít pocit, že nejste jako ostatní a že stojí za to si s vámi něco začít. Důležité je, abyste se ze začátku více ptali a později naopak více naslouchali. Pokud víte, že ji ještě potkáte, v klidu se rozlučte. Pokračujte příště. Až ji zase uvidíte, zeptejte se jí s úsměvem, jestli se na vás těšila, anebo jestli se jí o vás zdálo. Pokud nezdálo, naznačte, že je to škoda. Bavte se otevřeně a jistě brzy nadejde doba, kdy vás, nebo vy ji někam pozvete. Jestli jste ji potkali náhodou a už ji asi nikdy neuvidíte, musíte z ní vytáhnout telefon, anebo ji rovnou někam pozvat. Je to buď a nebo.
  • Se sokem: Zajímavé téma. Vše probíhá stejně jako v prvním případě. Vy ale necháte mluvit více kamaráda a sledujete dívčino chování. Svoji kariéru stavíte na chybách soka. Pokud něco přežene, nebo narazí na choulostivé téma, přicházíte na řadu vy a ukazujete svou nejlepší stránku. Ideální je vzít si dívku bokem a se zaujetím vyslechnout její problémy. Pokud vše jde dobře, máte vyhráno.

Uvědomte si, že se z neúspěchů učíte. Nebuďte z nich proto nešťastní. Největší nesmělost vás popadne, pokud se vám objekt velice líbí. Je to pochopitelné, protože vám začíná o něco jít. Dobré rady:

  • Cvičte se. Zkuste to na kamarádkách. Naučte se s nimi komunikovat. Poznejte, jak reagují.
  • Poslouchejte, co jejich partneři dělají špatně. Poučte se z jejich chyb.
  • Pozorujte, jak se chovají. Tak nejlépe poznáte, jaké téma zvolit, i kdy s ním přestat.
  • Zajímejte se, co čtou a poslouchají. Tak se dozvíte i věci, které byste sami nehledali, protože vás nikdy nezajímali. I když jsou to blbosti, rozšiřuje to váš všeobecný přehled, který je poměrně důležitý.
  • Lichoťte jim. ak poznáte, co nejvíce zabírá.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář