Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak sbalit holku na koupališti

17. 10. 2008

Jak sbalit holku na koupališti

Sluníčko pálí a láká nás k vodě. A u vody, jak známo, bývá plno krásných děvčat. Pokud hledáte pár triků, jak holku sbalit, třeba na koupališti, jste na správné adrese.


Balení u vody má plno výhod. Holky tam totiž bývají ve skupinkách a ani vy tam nejste sami. Takže se balí lépe, než tváří v tvář jedné jediné. Navíc, na koupaliště se lidé chodí bavit a koupat se, a tak tam panuje lepší nálada, než když balíte holku v přeplněné tramvaji.

V první řadě se musíte nějak zviditelnit. Když jdete kolem holek, můžete je třeba pro začátek pozdravit, a potom už není takový problém za nimi přijít a vzít je s kamarádem třeba na zmrzlinu. Možností je víc, můžete jim navrhnout hrátky s míčem, nebo jim říct i úplně obyčejnou větu „Holky, pojďte s námi do vody.“

Moc nedoporučuji, zajít za skupinkou holek a oslovit jen jednu a tu pak někam zvát. Ta jedna prostě nepůjde, protože jí to přijde před kamarádkami hodně blbý. Musíte vzít všechny, nebo je aspoň nějak oddělit a té jedné vyvolené se zeptat někde o samotě. Pro tento případ platí, že se musíte hodně zviditelnit, aby měla důvod jít. To znamená hodit s ní řeč někde u bazénu nebo jinde, když bude sama. Nemusíte mluvit dlouho, jen na sebe trošku upoutejte pozornost. Stačí něco obyčejného. „Ahoj, máš skvělý plavky…“ Prostě cokoliv, aby o vás věděla. Potom ji nechte chvilku o vás přemýšlet, a pak můžete zaútočit a někam ji vzít. Hlavně se nezapomeňte usmívat!

Zkoušejte holky balit i očima, svádějte je gesty a snažte se tak na sebe soustředit jejich pozornost. Hodně holek na to zabere. Nemusíte hned přemýšlet o tom, jak vstát z deky, zajít za holkou a čím ji oslovit. Stačí nevinný pozdrav, pár úsměvů, pozitivní oční kontakt a vše půjde lehčeji. Potom stačí potkat ji třeba ve vodě a jakmile ji oslovíte, nebude už žádný problém pozvat ji na zmrzlinu.

Víc rad vám nedám. U balení je totiž potřeba vypěstovat si určitý cit na to, jestli jste té druhé osobě příjemní, nebo jí vadíte. Tento cit vás povede a vy budete vědět, kdy jste na úrodné půdě, i kdy je třeba odejít. To je velmi důležité. A to nezískáte návodem, ale praxí.


Hodně štěstí!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář