Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si posedat u stolu na rande

17. 10. 2008

Jak si posedat u stolu na rande

V minulém článku se rozpoutala na téma „Jak si posedat u stolu na rande“ rozsáhlá diskuze. Sešlo se tam plno názorů, takže jsem se nad tímto problémem pokusil také zamyslet a sepsat nějaké doporučení.


Sezení naproti

Na prvním rande bych doporučil sedět proti sobě, ale u menšího stolku, třeba v kavárně. Můžete se tak dívce dívat přímo do očí a přitom na ni netlačíte svojí blízkostí. U malého stolku není problém chytit ji za ruku, a kdybyste nutně potřebovali dostat se k ní ještě blíž, dá se přece vždycky poposednout.

Sedět naproti má v tento moment, ale větší účinek. Když se vám podaří zapálit v ní sváděním a drobnými doteky plamínek touhy, bude mít sama chuť být k vám blíž a protože se jí to přání ihned nesplní, bude na to víc myslet. Tím pádem z toho můžete hodně vytěžit, když potom vyjdete ven, protože pro vás bude snazší jí vzít za ruku, nebo ji políbit. Holka bude v kavárně myslet na to, jak se jí dotýkáte a venku jí to splníte. Úspěch je skoro zaručen.

Sezení do „eL“

U většího stolu bych na prvním rande doporučil, sednout si do pravého úhlu přes roh stolu. Nebudete u holky moc blízko, ale ani moc daleko, jak byste byli, kdybyste si sedli proti sobě přes celý stůl. Můžete tak dívku lehce svádět, ale také zapojit doteky a podobné věci. Jen dejte pozor, abyste to neuspěchali.

První rande je více méně poznávací a sváděcí. Vykládáte si o sobě, flirtujete, ale neskáčete po sobě jako králíci. Je docela vhodné holku navnadit a potom, třeba až při pomáhání do kabátu ji říct, že jí to sluší a že jste na ni celé rande mohli nechat oči. Pokud to jde, políbit ji klidně teď a nebo ji vzít za ruku a políbit ji někde venku, či až nakonec při loučení. Chtít totiž všechno ihned, už u stolu, není moc dobré. Lepší je nechat holku pořádně „uzrát“, což znamená, dostat ji do fáze, aby k vám cítila to co vy k ní. Potom teprve útočit. Často se totiž stává, že zatímco vy jste o ní přemýšleli už nějakou dobu a máte ji vysněnou, ona o vás přemýšlí mnohem kratší čas a plně se pro vás mohla rozhodnout například až teprve teď na tomto rande.

Sezení vedle sebe

Sedět přímo vedle sebe můžete později, nebo pokud se už více znáte. Vesele se tak můžete ochmatávat a šeptat si přímo do ucha mazlivá slovíčka. V podstatě to budí dojem, jako by byla už dívka vaše a vy jí měli jen pro sebe – velká část stolu je prázdná a vy jste oba u sebe, jakoby odděleni od zbytku světa.Pokud tápete v tom, kdo by měl vybrat vhodný stůl, či místo na sezení, tak se nejdřív zamyslete, do jaké kategorie mužů patříte. Některým mužům totiž dělá problém, když nesedí zády ke zdi a nebo nejsou čelem ke dveřím. Cítí se potom divně a pořád se kolem sebe dívají a otáčejí se. Pokud k takovým mužům patříte, doporučuji, abyste místo vybrali vy a dívce na to její pomohli přisunutím židle. Bude to galantní a nikomu nedojde, kdo vlastně místo vybral. Když najdete vhodný stůl, nebojte se klidně dívky zeptat, jestli jí vaše volba vyhovuje, čímž dáte najevo, že vám na ní záleží.

Pokud vám nevadí, kam se posadíte a cítíte se v pohodě kdekoliv, můžete nechat vybrat místo i dívku. Důležité pochopitelně je, abyste se oba cítili dobře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář