Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak využít SMS

17. 10. 2008

Jak využít SMS

Zajímá vás jak sbalit holku pomocí jedné SMS? Tak v tom vám neumím poradit. Dávám v balení přednost osobní komunikaci. SMS je totiž příliš krátká a neobsahuje ani kapku citu, tudíž je k balení nevhodná. Přesto se přes textovky dá flirtovat, jenže stejně nakonec musí dojít na osobní setkání. Navíc takový SMS flirt je pěkně drahý, lepší je zavolat, nebo se prostě někde sejít a popovídat si tváří v tvář. Ale pozor, flirtovat přes mobil je možné, když se už trošku znáte a ne když vám dá její číslo kamarád.

A teď vzhůru k několika základům, jak správně s textovkami zacházet.


  • Když balíte dívku a vyměníte si telefonní čísla, nečekejte, že vám ona sama zavolá. Veškerou iniciativu musíte vyvinout vy. Chcete-li k tomu použít SMS, jděte rovnou na věc. Navrhněte místo a čas, na to vám bude muset odpovědět.
  • Jdete s holkou na rande, dobře se bavíte, rozloučíte se a odejdete domů. Nezapomeňte jí potom poslat SMS, kde jí poděkujete za krásný večer. Pokud odpoví, že se jí to taky líbilo, máte vyhráno.
  • Když se s holkou hádáte, zavolejte jí. Neřešte to přes SMS. Textovka je bez citů a holky mají navíc tendenci chápat vaše věty úplně jinak. Někdy mám pocit, že to dělají schválně. ;-)
  • Není na škodu občas poslat své přítelkyni na dobrou noc pěknou a milou textovkou. Ocení, že jste si na ni vzpomněli.
  • Upřesňovat si s holkou místo a čas srazu pomocí SMS je sebevražda.
  • Chcete se s holkou rozejít? Nepoužívejte k tomu ale SMS. Přijde mi to totiž jako zbabělost.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co

(Michal, 6. 7. 2010 11:50)

Ahoj chtel bich si stebou uzit jednu noc