Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakou brát všemi deseti

17. 10. 2008

Jakou brát všemi deseti

Někdo takovou hledá celý život, jiný ji najde napoprvé. Důležité je uvědomit si, že každý má své chyby. Proto je správná každá, u které dobré vlastnosti převažují ty špatné. Ale jaké jsou ty správné vlastnosti, to nechám na vás. Zde předkládám jen ty, které jsou ideální pro dlouhodobý vztah, případně pro manželství. Neotřípejte se, nikdo vás do chomoutu netlačí. Hlavně si nevybírejte takovou, za kterou se budete stydět.

Nejlepší je obyčejná, pěkná (nemusí to být krasavice), hodná dívka. (Doporučuji shlédnout její matku, abyste věděli, jak bude vypadat, až bude starší.) Měla by umět vařit, anebo nebýt proti tomu, se to naučit. Doma by měla pomáhat s domácími pracemi. Musíte mít jistotu, že se o vás postará a mít v ní podporu v to, co děláte. Hlavně musí být do nepohody, abyste se jednou nehádali, kvůli blbostem.

Měli byste si také umět představit, jestli s ní dokážete bydlet. Nejlépe se to projeví, když někdy zůstanete pár dní spolu. (Dovolená. Divili byste se, ale dívka může být perfektní, ale najednou zjistíte, že byste spolu nikdy nemohli žít.) Samozřejmě vás musí milovat a být věrná.

V sexu by měla vyhovovat. (Někdy to bývá problém, protože tyhle dívky jsou občas v posteli trochu uzavřené a uznávají jen základním sexuální praktiky. Mluvte o tom s nimi. Pozor na dívky, které říkají, že si to nikdy nedělaly samy, odsuzují to a tvrdí, že tohle je práce, kterou nechávají partnerovi. Při sexu na sebe nesáhnou a neukážou vám jak to mají opravdu rády. Tím jsou samy proti sobě.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář