Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakou dívku zásadně nebrat

17. 10. 2008

Jakou dívku zásadně nebrat

 • Zmalovanou a nafintěnou. Taková je jen do města a rozhodně není do každého počasí. A ta hrůza až ji jednou uvidíte po ránu! Nejdůležitější je přirozenost. Přetvářku nebrat!
 • Starší. Tohle platí pouze u těch, které často vykládají, kolik toho už zažily, jak jim už dávno ujel vlak a jaké jsou staré baby… Divili byste se, ale taková dívka může být jen o rok starší. Vy to budete stále poslouchat, vyvracet a nebude vám to nic platné. Nebrat!
 • Rozmazlenou. Tady není co řešit. Poznáte to celkem brzy, takže i přesto, že je to krasavice, rychle pryč.
 • Depresistku. Občas to trvá, než se ujistíte. Je neustále unavená, pláče, má migrény, stěžuje si na své okolí a vy to musíte řešit. Nebrat, stejně nic nevyřešíte a jen vám to znechutí život.
 • Superkrasavici, která se snaží být středem svého okolí. Ve vztahu jste jen ten druhý. Neustále se předvádí a vy jste jen módní doplněk. Sice dokážou být velice vášnivé, ale není to pro vztah. Krom toho vám jistě brzy zahnou.
 • Hloupou. V posteli celkem ujde, ale musíte jí všechno opakovat a vysvětlovat dvakrát. Obtěžuje vás stupidními otázkami a sny. Většinou jsou velice povrchní. Nebrat, i přes to, že vás vzrušují ty její nechápavě mrkající očička.
 • Nespolehlivou. Na rande chodí pozdě. Slibuje a nic neplní. Dá se to sice přežít, ale otravuje vám život.
 • Nerozhodnou. Vše nechává na vás, nikdy sama nic nevymyslí. Veškeré rozhodování přenechává vám stylem. „Já nevím, tak něco řekni (vymysli) ty, mně je to jedno.“ Tohle je problém většiny holek. V malé míře se to dá překousnout. Každopádně vás to bude později štvát.
 • Povrchní. Neustále vás upravují, zvláště když někam jdete. Pokud se odmítáte podřídit, je naštvaná. Trvá delší dobu, než si uvědomíte, do čeho jste spadli. Jestli nechápe, že pokud budete v saku, anebo v teplákách budete to stále vy, není o co stát. Tyhle dívky nemají smysl pro recesi. Baví se, pokud něco předvádějí ostatní. Pokud děláte blbosti vy, pozoruje druhé se strachem aby si nevšimli, že patříte k ní.
 • Náladová. Hrůza. Kolikrát nevíte, proč je na vás naštvaná. Najednou jí přeskočí a vy jste její největší miláček. Nenaleťte jí na to. Pokud vás baví omlouvat se za to, co jste neudělali, neustále se vyptávat co jí je a udobřovat si ji, jste zvláštní a dobře vám tak. Vy ostatní, nebrat!
 • Vdanou. Je perfektní, hodná, platí za vás, sex na jedničku, chápe vás a dokáže utěšit i poradit. Ideální ženská říkáte si. Sice si vyslechnete, jak jí trápí její muž, ale jinak pohoda. Pozor, nerozvede se! Pro kratší vztah je ideální partnerka, od které se můžete hodně naučit, delší vztah nemá budoucnost.
 • Sobeckou. Tak to je jeden z nejhorších případů. Myslí jen na sebe. Když si s ní chcete promluvit, tak se tváří jako že jí všichni ubližují. Svoji chybu nikdy neuzná, protože je "přece bezchybná". Pokud si chcete vztah udržet, tak se jí musíte dokonce omlouvat za to, co udělala ona. Pusťte ji k vodě. Ve vztahu by měli přece dávat i brát oba.
 • Takovou co je na peníze. Vy platíte úplně všude a pořád. A za co vlastně, za její lásku, sex? Zamyslete se nad tím. Nikde neexistuje pravidlo, že jen proto, že jste chlap, musíte stále platit ženským útratu. Navíc to není už dávno moderní. Ve vztahu jste si přece oba rovni, tak proč nemůže zaplatit jednou jeden, podruhé druhý. Nebo proč neplatit zvlášť.

Nelekejte se, pokud se vám zdá, že vaše dívka je jedna z těch, které nebrat. Tohle platí v extrémních případech. Jestli je váš vztah kratší a už teď vám vadí, ukončete to. Pokud vám vyhovuje a je fajn nevidím problém, proč s ní nechodit dál, zvláště pokud s ní chodíte dlouho. V opačném případě s ní zkuste promluvit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář