Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočičku nebo opičku?

17. 10. 2008

Kočičku nebo opičku?

Možná to znáte. Vidíte dvě holky, kamarádky. Jedna je opravdová kočka, druhá více než obyčejná. Přemýšlíte, kterou si vybrat. Říkáte si, že když zvolíte tu kočku, nemáte šanci. Určitě někoho má a o vás by jistě nezavadila ani pohledem. Co tak zkusit tu druhou? Bude to lehčí a máte lepší vyhlídku, že to klapne a dostanete ji rychleji do postele.


Jenže to je osudová chyba. Když to budete zkoušet na tu horší, bude překvapená a bude za tím cítit něco divného. K sexu ji budete muset šíleně přemlouvat a dokazovat, že vám jde víc o ni, než o její krásnou kamarádku. A to je věru těžká práce, i kdybyste to tak mysleli doopravdy. Nedivte se proto, že vám ta nehezká nepadne k nohám, když tuší, že chcete její kamarádku a jen si netroufáte a zkoušíte to na ni, abyste ji jednodušeji dostali do postele. Potom se zákonitě budete muset snažit mnohem víc.

Pokud balíte, vyberte si na co máte chuť a ne to, co je jednodušší. Mnohdy se totiž můžete v odhadu mýlit! Na druhé straně ani nezatracujte z dvojice tu, které se vám líbí méně. Dvojice holek nebývají jen ve složení krásná a škaredá. A ta hezčí vždy neznamená lepší. Může se klidně stát, že během konverzace zjistíte, že ta kráska je třeba jen kývající panenka, zatímco ta její kamarádka je moc fajn holka. Najednou si třeba uvědomíte, že máte zájem o něco jiného, než pro co jste si přišli.

Kamarádka vaší vyvolené vám taky může hodně pomoci v balení. Jak?

  • Když budete slušní a budete si s ní pěkně povídat, nebude vás před kamarádkou pomlouvat a zatracovat. Naopak. Budete sympatičtí kamarádce i vyvolené.
  • Když ji začnete ze začátku balit a povídat si jen s ní, začne ta druhá žárlit a přemýšlet, proč se najednou svět netočí jen kolem ní. Trošku tím vyvolenou potrapte, stanete se zajímavější a chtěnější.
  • Plno informací o vyvolené se dozvíte, jak jinak, než od její kamarádky.

Nikdy neberte žádné holky, které nechcete, jen proto, že budete mít lehčí práci. Není to dobré pro vás, ani pro ně, protože váš zájem o ně není opravdový. Raději investujte svůj um do dívky, která vás opravdu zajímá. Vyplatí se to a z výsledku budete mít mnohem lepší pocit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář