Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší kluk a starší žena

17. 10. 2008

Mladší kluk a starší žena

V dnešní době není nic nezvyklého, vídat staršího pána v doprovodu mladé dívčiny. Holce imponují jeho zkušenosti, rozhled a třeba i peníze. Hledá si prostě svého ochránce. Starší pán si zase krásně pomazlí ego a vychutná si ve vztahu zcela dominantní roli. Oba partneři se navzájem spokojeně využívají a vše do sebe zapadá jako ozubená kola. Těžko někoho z nich odsuzovat, oba jsou spokojení.

 

Ale co to tak obrátit? Kolik jste viděli mladých kluků doprovázejících starší ženu? No já tedy moc ne. Ne, že by kluci nechtěli. Naopak, mnoho z nich by si se starší ženou více rozumělo a byli by za ni vděční. To ženy takovéto vztahy moc nevyhledávají, necítí z nich totiž jistotu a mladší kluk pro ně nebývá rovnocenný partner.

Faktem také je, že existuje plno předsudků bránících vztahům mladší muž–starší žena. Mnoha lidem se takový vztah zdá divný. Určitě víte, jak se všude probírala Demi Moorová a Ashton Kutcher a přitom nikomu nevadí, že si bývalý manžel Demi, Bruce Willis, užívá s mladýma kočičkama.

Získat starší ženu je trochu umění. Chce to strategii, vtip, inteligenci, sebejistotu a vědět na co se zaměřit. Starší žena se hned radostí nepočůrá, když ji začne balit mladší kluk. Spíš jí to bude velmi podezřelé a podle toho k tomu bude přistupovat. Bude se ptát „Proč?“ Musíte jí nejprve dokázat, že vám o ni doopravdy jde a že to není jen obyčejný úlet. Žena totiž často trne obavou, že je pro vás moc stará a mívá strach, že ji brzy opustíte kvůli mladší, místo toho aby si vztahu užívala. Vůbec si vlastně neuvědomuje fakt, že pokud by vám věkový rozdíl vadil, nikdy byste ji nebalili. Neuvědomuje si, že vás přitahuje taková jaká je, a to, že je ona starší, ničemu nebrání.

Přemýšlím, jestli existují nějaké zaručené tipy, jak sbalit starší ženu. Zaručené jistě ne, ale napíšu alespoň několik doporučení.

Zkuste jí být nablízku, povídat si s ní a netlačit ihned na pilu. Polichoťte jí, ale nenuceně. Nejlepší je vyjádřit nějaký obdiv, třeba nad tím jak všechno zvládá a podobně. Ukažte jí, že máte zájem, ale nevykládejte hned, že ji chcete. Starší ženu nelze nutit. Nejprve ji musíte správně naladit a dokázat, že váš zájem je upřímný a že to myslíte vážně. Sledujte, co jí schází a poučte se z toho. Povídejte si s ní. Obecně platí, že při balení starší ženy musíte používat hlavu a chovat se dospěle, aby ve vás cítila adekvátního partnera. Starší žena potřebuje partnera, který ji intelektuálně stačí a rozhodně nechce žádné dítě. Potřebuje chlapa. A jen málo mladých kluků dokáže být rovnocenným partnerem a tím pravým chlapem, kterého dospělá žena potřebuje.

Ještě jedna poznámka: Starší ženy bývají sexuálně náročnější, pokud vám stačí sex jednou týdně, najděte si raději nějakou osmnáctku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kru, 10. 1. 2013 15:59)

mám o 11 let starší přítelkyni, nikdy mi nebylo líp.

Pokud vám stačí sex jednou týdně, najděte si raději nějakou osmnáctku....

(Lulu, 18. 7. 2011 10:21)

wtf??? :D Spise naopak, ne? :D Mi je 17 a delala bych to nejradsi kazdy den, klidne i dvakrat a to zadna nymfomanka nejsem ;) Takze takove veci laskave radsi ani nepiste, vyjimky totiz tvori pravidlo ;)

Re: Pokud vám stačí sex jednou týdně, najděte si raději nějakou osmnáctku....

(jirik, 12. 9. 2012 12:46)

Tak přijeď a budem to dělat pořád Lulu

Re: Pokud vám stačí sex jednou týdně, najděte si raději nějakou osmnáctku....

(jura, 4. 11. 2011 11:13)

Je mi 25 a dělal jsem to s mladýma a to teda dost často.
Už skoro rok mám ženu 49. Nemám na jiné holky čas. Tahle mě dokáže mně utahat do poslední kapky.