Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neflákej se

17. 10. 2008

Neflákej se!

Neflákej se!

„Co jsi pro svůj osobní rozvoj v poslední době udělal? Kolik holek jsi oslovil? S kolika cizími lidmi ses bavil? Flákáš to! Já vím, moc práce, moc výmluv. Jenže takhle to dál nejde. Měl bys s tím něco udělat. Potřebuješ se udržovat v kondici, potřebuješ se zlepšovat. Včera jsi jel do práce a vedle tebe si nějaká pěkná slečna četla knížku a ty ses ani nezeptal, co čte! Co to s tebou je, chlape? Zvedni se a makej! Přestaň se chovat jako obstarožní ‘tatík’. Zaber, chce to změnu!“, honilo se mi pro probuzení hlavou tohle ráno. A něco na tom bude. V poslední době se flákám a to není dobře. Je vážně načase s tím něco provést.

 

S komunikací je to jako s posilováním. Čím větší jste vazba, tím víc v době, kdy neposilujete, ztrácíte na výkonu i objemu. A tak je potřeba průběžně trénovat. Rozhodl jsem se proto tento měsíc zase zapnout a dostat se opět do kondice. Plán je jednoduchý: Každý den v tomto měsíci jakkoliv oslovit přesně jednu dívku (s výjimkou Valentýna, kdy oslovím přesně pět dívek nějakou valentýnskou otázkou). Oslovení může být jakékoliv, klidně i klasické: „Kolik je hodin?“ – na tom nesejde. Jde hlavně o to, něco se sebou udělat a mít konkrétní cíl (tj. přesně jedno oslovení za den a ani o jedno víc). Ke konci každého týdne samozřejmě napíšu průběh jednotlivých oslovení.

Jestli se chcete přidat, neváhejte – vždyť to děláte hlavně pro sebe. V průběhu února totiž plánuji odstartovat sérii článků pro pokročilejší v balení a bez toho, aniž byste předtím sami oslovili alespoň dvacet dívek, nebudou mít pro vás smysl. Bylo by to totiž stejné, jako kdyby si neřidič četl články ze Školy smyku a myslel si, že je dokáže správně pochopit i použít (o komentování ani nemluvě). Bohužel, s nulovou praxí to opravdu nepůjde.

 

 

PS: Jestli máte málo odhodlání a motivace, zkuste si přečíst knížku Hra (The Game), určitě vás to nakopne

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář