Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejde o krásu, ale o přitažlivost

17. 10. 2008

Nejde o krásu, ale o přitažlivost

RejnyNa vzhledu sice holkám záleží, ale trochu jinak, než si my muži myslíme. Ano, líbí se jim krásní, vysportovaní chlapi s hezkým zadkem, ale chodit by s nimi třeba ani nechtěly. Aspoň ty rozumné, které chceme my. Ti preferují osobnost, charisma, sebevědomí, inteligenci, upravenost, vůni… A krása (podle našich chlapských měřítek) je někdy na škodu.

Ženy nemají tendence hledat chlapa, se kterým by se mohly ukazovat a chlubit se jím. Hledají někoho, na koho by se mohly spolehnout, někoho, kdo není „děvkař“. Přitažliví chlapi většinou svého vzhledu umí využít, a využívají, takže tu nálepku plejboje mají automaticky za to, jak vypadají. A to spoustu holek odradí. Sice se podívají rády, ale to je asi tak všechno. Doma by takového chlapa mít nechtěly.

 

Ženy jsou jiné než my, krása pro ně znamená něco jiného než pro nás. Nemusíme být proto žádní krasavci, ženy si na nás najdou nějakou pěknou věc, pro kterou nás budou milovat. Některé ženy „ulítávají“ na zadcích, jiné na rukách, očích, dolíčcích ve tváři, chlupatých hrudnících a dalších věcech. Proto se často sami divíme, co na tom ošklivém chlapovi ta krásná holka vlastně vidí. Vždyť má pleš, větší bříško, křivé zuby a kdoví co ještě.

 

Ano vzhled je důležitý, ale pro kontakt s ženami je na prvním místě důležité charisma, osobnost a sebevědomí. Ostatní jsou podružné věci, které hrají větší či menší roli, ale nikdy ne rozhodující.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář