Jdi na obsah Jdi na menu
 


Není potřeba být vtipný

17. 10. 2008

Není potřeba být vtipný

Plno kluků se před oslovení dívky zarazí a přemýšlí, jak a co říct, aby to bylo originální a vtipné. Já si však myslím, že na těchto věcech vůbec nezáleží. Naopak, někdy bývá humorný úvod spíše na škodu, zvláště, když se do vtipu nutíte, protože máte pocit, že tak lépe uspějete.


Nejdůležitějším bodem na celém oslovení je právě to, že se odhodláte a dívku oslovíte! Na to však není třeba vymýšlet ty nejoriginálnější a nejvtipnější věty. Vystačíte si totiž s čímkoliv obyčejným. Někdy postačí i běžné „Ahoj“, nebo například stojíte vedle ní a povzdechnete si, že je dneska škaredě. Pochválíte jí něco pěkného, co má na sobě, jindy se třeba zeptáte na cestu… Je zcela jedno, čím ji oslovíte, klidně to může být i úplná blbost, hlavně to ale udělejte. Nehoňte se nikdy za zbytečnou vtipností, to bývá mnohdy spíše na obtíž. Dívka například třeba zrovna o něčem přemýšlí a vy ji z rozjímání vytrhnete tím, co jste si předtím dlouho připravovali a přivedli k dokonalosti. Co to s ní asi udělá? Najednou se ze svého světa musí přepnout na cizího člověka, na vaši větu a hledat v ní vtip a různé souvislosti. Vzhledem k tomu, že ji oslovuje úplně cizí člověk a ještě tak divně, tak se většinou místo smyslu pro humor a nějakého úspěchu dostaví obranná reakce. Dívka se vás lekne a další komunikace s ní bude horší, protože budete muset získávat její důvěru a snažit se tu její obrannou reakci nějak potlačit. Navíc, když si něco legračního připravujete a dívka zareaguje jinak, než jste chtěli, rozhodí vás to, budete vypadat vážně divně a většinou vás potom ani nenapadne co dál říct. Proto raději doporučuji k oslovení úplně obyčejné věci.

Jestli chcete být vtipní, nechte si to na později, třeba až se vám povede dívku rozmluvit. Když byste totiž chtěli vždy uspět něčím vtipným už od začátku, museli byste mít štěstí na dívky, které mají zrovna super náladu a chtějí komunikovat a bavit se. Ale to se v praxi vždy nestane. Připravovat si dokonalé a jedinečné oslovení je proto zcela zbytečné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TY LAMO, NEKOPIRUJ

(TY LAMO, 17. 5. 2011 17:12)

TY LAMO, KOPIRUJES Z JINYCH STRANEK A ANI NENAPISES ODKAZ, TO JE ZA 1. PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV A ZA 2. JSI TRAPNÝ........ HLUPAKU