Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevěra a zálety

17. 10. 2008

Nevěra a zálety

Tohle se jistě někdy dotkne každého muže. Každý muž je lovec a dělá mu dobře oblblovat dívky kolem něj. Se svou dívkou si toho neužije, protože ji má již sbalenou. Nevěra má vícero druhů, ale nejčastěji se projeví, když ve vztahu něco postrádáte, anebo vám něco vadí. Podvědomě hledáte další spřízněnou duši, která doplní vaše potřeby. Pokud ji najdete, je možné že budete spokojenější. Ne však nadlouho. Pokud máte svou dívku rádi, snažte se, aby se nic nedozvěděla. Asi je to pěkně hnusné, ale taková nevěra, o které partnerka neví, váš vztah posiluje, protože vidíte problémy z jiného úhlu a lépe se řeší. Většinou dokážete své dívce říci, co vám na ní vadí, protože nemáte takovou obavu z toho, že vás opustí. Je však pravda, že vás milenka bude stát více času, peněz a lhaní.

Jestli chcete podvádět, naučte se lhát! Hrajte si třeba na vtipálka. Pokud se vás vaše dívka zeptá, jestli jí náhodou nezahýbáte, odpovězte: „Jasně že jo, teď mám jednu nádhernou holku. Včera jsem s ní spal, je vynikající.“ Usmějte se a pokračujte: „Co si o mně myslíš. Nechápu, jak jsi na to přišla. Víš, že tě miluji.“ Ptejte se, proč si to myslí. Tím můžete odbourat vaše případné chyby. Každopádně jednou se budete muset rozhodnout pro jednu, či druhou.

I když by se mohlo zdát, zahýbání není nic pěkného. Je třeba si uvědomit, že pokud se té své budete zdát divní, může se stát, že si najde někoho jiného. Jak to poznáte? Přemýšlí, nechce s vámi spát. Moc se s vámi nelíbá. Má větší sklon k hádání, anebo je zamlklá. Pokud se chová takhle, nemusí být ještě pozdě. Pravděpodobně poznala někoho, s kým je jí dobře, ale zatím s ním nespala. (Pokud s někým spala, většinou je k nevydržení. Přizná se, nebo vztah ukončí. Pak není co řešit, je konec. Nejhorší je taková, co vám zahýbá a vy nic nepoznáte. To pak bolí nejvíc.)

Chybu hledejte nejprve u sebe. Doneste jí květiny, vezměte ji do kina, nebo restaurace a promluvte si o tom co jí vadí. (Ne o tom jestli někoho má!!! To je chyba.) Většina vztahů se tímto dá zachránit. Pokud se vám to nepovede, nebuďte naštvaní. Jistě vás to vezme a bude trvat delší dobu, než alespoň trochu zapomenete, ale jednou najdete tu pravou. Ta, která vás opustí, není pro vás. I když byla dobrá a vy jste ji milovali, život tím nekončí. Dejte si pohov a začněte od začátku. Ta pravá přijde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jak poznat nevěru

(Martin, 3. 11. 2010 12:10)

K věci ze shora uvedeného článku - text: Jak to poznáte? Přemýšlí, nechce s vámi spát. Moc se s vámi nelíbá. Má větší sklon k hádání, anebo je zamlklá.

Nevím zda se z tohodle dá či nedá poznat nevěra, přese takovéto vlastnosti má žena, když má své dny, to sváma přece nechce spát, přemýšlí nebo se hádá. přece nikdy nemůže být uprostřed a to vždy hovorná pak tedy buď to se bude hádat nebo bude mlčet, to může být důsledek toho, že jí někdo vytočil z práce nebo vy samotný.

Tyto vlastnosti prostě každá má tak i tak a pak z tohodle článku tak trochu každý chlap dostane strach, že ta jeho chodí za jiným, když se s ním začne hádat, nebo zamlklá