Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem se s holkou bavit

17. 10. 2008

O čem se s holkou bavit

Někdy se ve vztahu po nějaké době stane, že vám dojde řeč a nenapadají vás žádná témata k rozhovoru. Sedíte proti sobě v restauraci, nebo se procházíte v lese a cítíte, že je už dlouho ticho. A to ticho vás ubíjí, protože máte pocit, že prostě musíte něco říct. Jen vás nenapadá co, nebo napadá, ale zdá se vám to moc slabé a trapné, takže raději mlčíte. Potom přijdete domů a říkáte si: „To byl horor, místo abych byl okouzlující a vtipný, tak jsem mlčel jak ryba. Co si o mně teď asi myslí.“


Potěším vás, pokud vaše mlčení netrvá několik dní, tak si holky o vás nic špatného nemyslí. Prostě vás drží za ruku a naslouchají srdcem, zatímco vy se trápíte otázkou o čem mluvit.

Pár témat k rozhovoru

Pokud chcete holce něco sdělit, mluvte o sobě. Pokud chcete komunikovat, ptejte se na věci, které se týkají jí. Určitě má plno kamarádek, rodinu, školu, práci, koníčky. Tak se ptejte jak se měla, naslouchejte a rozhovor se snažte otázkami rozvíjet a ne přerušovat. To znamená, že použijete raději „A už je mamce/bratrovi/psovi lépe?“, než „A proč nešla/nešel k lékaři?“

Nejlepší komunikace je ta, kdy správně rozmluvíte partnerku. Ona má pak radost, že jí posloucháte a že se vám může svěřit, protože ji pořád neopravujete a neradíte jí. Tím získáte na ceně. Na druhou stranu budou holky po vás potom taky vyžadovat, abyste jim o všem vykládali, což bývá pro chlapa tragédie. Muž totiž na větu „Jak jsi se včera měl?“ umí odpovědět stručně „Dobře.“, a tím považuje záležitost za vyřízenou. Jedním slovem shrnul to nejdůležitější. Jenže holky chtějí něco víc. Když slyší, že se máte dobře, tak je samozřejmě zajímá proč. Chtějí slyšet nějaké nadšení, nějakou radost, která vám den zpříjemnila.

Chcete-li ji pobavit, tak odpovídejte třeba „Včera jsem se měl děsně špatně.“ Samozřejmě ji bude zajímat co se vám tak hrozného stalo, a proto můžete dodat „Protože jsem nebyl s tebou, ale dneska už je mi zase nádherně, protože tě můžu držet za ruku, políbit… atd.“ Kombinace s šibalským pohledem a prováděním vyjmenovávaných věcí přináší úspěch.

Pokud jste náctiletí, tak další zajímavé téma může být třeba Superstar. Probrat můžete jak kdo zpívá, kdo postoupí, nebo vypadl atd.

Najděte si společné zájmy a přátele, a máte v kapse další téma k rozhovoru. Můžete je společně prodrbat (Holky rády řeší vztahy druhých, teda neřeší, spíš o nich mluví. ;-)

Někdy není na škodu jít si s dívkou vybrat na sebe nějaké oblečení. Má to plno výhod. Dostanete ji do prostředí, v kterém se bude cítit dobře. (Vycházím z předpokladu, že holky rády kupují oblečení.) Provede vás po městě, projdete pár obchodů, vyzkoušíte si nějaké oblečení, předvedete se jí v něm (Při převlíkání ji můžete vtáhnout do kabinky, pokud se tam oba vlezete a nechat ji, ať vám se svlečením pomůže.) Ale hlavně spolu pěkně strávíte čas a ještě si koupíte pár věcí, ve kterých se budete líbit.Témat je kolem nás plno. Není potřeba vždy přijít s něčím novým a inteligentním. Můžete vykládat i o obyčejnostech. Jen si uvědomte, že nemusíte pořád jen mluvit, měli byste totiž umět i naslouchat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

no jo ale jak

(tryzna viktor, 9. 3. 2013 21:09)

jak se mam z holkou bavyt jeden den si mluvym trěba sám se sebou v zrcadle a když chci holce říct že se mě líbí tak s ní skoušim o něčem mluvit ale vona za chvyli mluvý vo něčem mluvyt ale vždycky něco divnýho řekne a já jí nerozumym řeknu at to řekne znova a vona mě řekne že sem debil a vodejde (co mam dělat???)

Re: no jo ale jak

(daviiid, 12. 5. 2013 15:04)

to se mi taky stalo prostě jí řekni že by měla trochu mluvit hlasitěji jestli ani to nezabere di k ušnímu :D

Re: no jo ale jak

(Barry, 5. 8. 2013 23:01)

No, ty radši holce nic neříkej.. nejdřív se nauč pořádně česky pak si hledej holku...

Re: Re: no jo ale jak

(máček, 3. 7. 2014 15:48)

Jasný že gramatika je dobrý argument, jak někoho srazit. Ne všem je dáno gramatiku zvládnout, raději tě zkritizují, než by nezkušenému poradili. Každý byl někdy nezkušený a potřeboval radu.
Osobně si myslím, jako mnozí, že začít povídat o něčem, o čem alespoň trošku víš že jí zajímá, nebo se jí líbí. Další konverzace přijde sama, nebo se to dál rozvíjet nebude. Hlavně klid, i holky dovedou být chápavé. :-D

Re: no jo ale jak

(Viktor, 5. 1. 2018 22:58)

Kámo :D nejvíc se prosím nauč psát a potom se můžeš bavit s holkou

Co a jak ?

(kajas, 4. 11. 2013 6:47)

Já nevím jak vy ale jednoduší je vyptávat se holky dokud se něčeho nechytne, potom se rozkecá sama a vy se zapojujete do tématu, až se rozmluví a uvolní tak můžeš se jí zeptat na věci na ktery by vás normálně odpálkovala , je jedno o čem mluvíš hlavně to nesmí být blbost, nikdy to nesmíš tlačit na pilu dokud nenahodíš dobrou atmosféru

vždyt psal že to má zkopčený!!

(enim, 25. 8. 2011 13:32)

vždyt to měl napsaný ... že to má zkopčený a z jaký stránky!! ;)

ZKOPČENO Z QARK

(JOHNY, 24. 8. 2011 20:42)

Okamžitě napiš, kdo je autorem stránky a jeho web!!! www.qark.net

LOL

(Dubisek, 13. 8. 2011 8:51)

KOPÍRKA!!
jestli si do popisu nepřidáš odkaz od kud jsi to zkopíroval hlásím tento blok....

jak jí mam vtáhnout do kabinky?

(Filip, 12. 5. 2011 22:55)

to ji mam říct :pojd se mnou do kabinky my pomoct to sundat bo co? :) :)