Jdi na obsah Jdi na menu
 


O dotecích

17. 10. 2008

O dotecích

Doteky

Všimli jste si někdy, jak se ženy navzájem při komunikaci dotýkají? Jak se na sebe usmívají, spravují jedna druhé vlasy nebo se lehce se dotknou špičkami prstů kamarádky? Jestli ne, tak se schválně podívejte a učte se. Muži se navzájem nedotýkají, a proto to neumí. Dívky si pak stěžují, že je kluci jen ochmatávají.

Když mluvím o dotycích, nemyslím tím zkoušení pevnosti dívčího poprsí mačkáním. Ani nemám na mysli testování intenzity zvuku, který je vydáván po dopadu dlaně na pěkný zadeček. Mluvím tu o jemném dotýkání bříšky prstů, které vám otevře nejednu cestičku do ženského srdce.

Ženy potřebují dotyky, scházejí jim. A nenahradíte je ochmatáváním. Pokud se naučíte správně se žen dotýkat, usnadní vám to komunikaci s nimi a pomůže při balení. Takže jak na to?


Jak se dotýkat

Naučte se nejdříve nepoužívat k dotýkání celou ruku, hlavně vynechejte dlaň. Stačí vám jeden nebo dva prsty. V dotycích musí být něžnost. Dotýkejte se proto jen velmi zlehka, bříšky prstů.

Nejjemnější dotek, kterým nikoho do ničeho nenutíme, je dotek bříškem středním článku prstu. Za tohle vás asi nikdo neosočí, že ho osaháváte. Napřed samozřejmě testujte na kamarádkách.

Kam a kdy sahat

Pokud někoho balíte, vždy se vyhněte všem intimním místům. Na dotýkání jsou ideální ramena, ruce, vlasy, občas i bříško.

Pochopitelně, že se nevrhnete na holku a nezačnete na ní strojeně testovat svoje prsty. Dotýkejte se nenuceně a jemně. A nezapomeňte, že příliš mnoho dotyků je na škodu. Při seznamování stačí jen jeden. Vezměte si příklad z holek.

Dotýkejte se ze zvědavosti, ne z nadrženosti. Podle toho se taky musíte tvářit. Když obdivujete halenku, tak stačí lehký dotek na rameni, nebo paži. Můžete prsty i přejet jemně po látce.

Uvědomte si, že holek se takhle dotýká málo kluků. Některé mohou pojmout podezření, takže se musíte vždy tvářit jako by nic, že neděláte nic špatného, a že je to běžná věc. Potom se stanete zajímaví. Správným dotekem v dívce můžete rozpoutat vlnu touhy.

Když vám dívka něco podává a vy jí při převzetí přejedete jedním prstem po hřbetu ruky, přitom se jí budete dívat do očí a slušně poděkujete, tak stoprocentně vzbudíte zájem. Nebo zkuste jen letmé odhrnutí vlasů, které padají dívce do očí. Je to sotva znatelné gesto, ale dělá divy.

Rozhodně však budete mít před ostatními kluky výhodu, když se naučíte holek správně dotýkat. Vyplatí se to.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

a

(jakub, 24. 5. 2013 13:51)

mam holku která pro mě moc znamená takže si to u ní nechci nijak skazit, sem furt si jenom povídáme ale už delší dobu jsem nepostoupil fakt by mi to mohlo pomoct??

Re: a

(lehká rada , 3. 1. 2014 0:28)

čus Jakube , vim že si sem ten dotaz házel před celkem dlouhou dobou ... ,ale zaprvé bych se tě zeptal , kolikrát si s ní byl někde sám ? Za druhé jestli si se k ní někdy přiblížil blíž, jak na 40 cm ?

Takže až s ní někdy budeš venku, tak si s ní povídej ... a pak se k ní přiblížíš , zlehka obejmeš(netiskni jak robot :D) a zkusíš jí políbit ,buť ucukne ,nebo si vyhrál ... (ještě taková rada na závěr nečiň tak na prvním rande , nevím jak někdo jiný ,ale já si teda vždy na prvním rande s dívkou povídal , pak můžeš třeba obětí ,ale né hned takto, tohle zkus tak na druhém rande ... ) s pozdravem tvůj jmenovec.

b

(jirisek095, 5. 11. 2012 21:21)

TO FUNGUJE DIKY ted sem si nasel holku a je fakt sexy diky tyhle strance!!!!

b

(jirisek095, 5. 11. 2012 21:21)

TO FUNGUJE DIKY ted sem si nasel holku a je fakt sexy diky tyhle strance!!!!

ummm

(NiQita, 8. 5. 2010 11:04)

heyky, tohle stoprocentně zabírá!!! fakt dobrý ;) xD tohle by si měli povinně přečíst všichni kluci =))