Jdi na obsah Jdi na menu
 


Počáteční vztah a jeho budování

17. 10. 2008

Počáteční vztah a jeho budování

Takže jak dál? Pokud si zapamatujete jednoduchá pravidla, jak se chovat k dívce, nebude pro vás začátek žádný problém.

 1. Vyvarujte se stereotypu. Choďte na výstavy, do parků, kina a podobně, alespoň do té doby, než vás dívka vezme k sobě domů. Naučte ji platit. Jednou vy, podruhé ona. (Tohle se dobře říká, ale v praxi je to horší).
 2. Zasvěťte ji do svých plánů a podnikejte je společně. Protože tohle je něco, co dívky velice těší.
 3. Zasvěťte ji do svých problémů. Partnerky rády řeší vaše psychické problémy. Nepřehánějte to ale, aby z vás nebyla plačka.
 4. Pochvalte ji jak vypadá, jaké má vlasy, a pod. Alespoň jedno (nenucené) chválení denně.
 5. Říkejte jí jak je vám s ní dobře.
 6. Předveďte jí, jak vám na ní záleží. Pokud od vás bude požadovat, abyste se viděli v nevšední dobu. Souhlaste, s tím, že jí řeknete: „Dobrá, sice mám „v tu dobu“ sraz s kamarádem, ale já mu zavolám a pokusím se to zrušit.“
 7. Pokud máte holku se kterou je vám dobře, neznamená to, že se vykašlete na všechny kamarády. Naučte se mít své soukromí a volnost. Později to oceníte.
 8. Nenuťte ji dělat veliká a osudová rozhodnutí. Ukažte jí cestu, kterou chcete, aby se její odpověď ubírala. Nenaléhejte!
 9. Představte ji svým kamarádům. Dívka ocení, že ji odhalíte své soukromí.
 10. Naslouchejte jí. Ptejte se, jak se měla v práci, škole, doma, … Tvařte se, že vás to zajímá, i kdyby to byly naprosté hovadiny. Ideální je věta: „Tak co jsi včera dělala?“ nebo „Jak jsi se měla?“
 11. Nečučte, sakra, po jiných babách, když jdete s tou svojí! Alespoň se na tu chvíli udržte. Tohle holky strašně uráží, a přestože nic neříkají a vy si myslíte, že to nevidí, pěkně je to štve. (Pokud náhodou uvidíte pořádnou šuknu a poklopec se vám začne sám otevírat, až přejde, podívejte se té své do očí a řekněte: „To byla moje spolužačka. Je to hrůza, projde kolem mě a ani si mě nevšimla.)
 12. Představte ji doma. Bude muset udělat to stejné a vy se pak dostanete blíže k ní. Do jejího pokoje a podobně.
 13. Občas jí řekněte, že vás vzrušuje. Vrhněte se na ni a vzrušeně ji líbejte. Zrychlete dech. Po chvilce přestaňte a řekněte: „Promiň, nemohl jsem se udržet, ale tady bychom tohle dělat neměli“ Tohle zabírá. Zvláště když ji hladíte po celém těle. Brzy se budete moci vyřádit u ní doma.
 14. Voďte se za ručičku. Je to normální a perfektní.
 15. Vymýšlejte blbosti, vždyť v každém chlapovi je kousek kluka.
 16. Každé pusa nemusí být francouzák. Měňte to!
 17. Nejdůležitější rada je: Naučte se říct „Omlouvám se.“ Pokud něco přeženete, řekněte to. Je to tisíckrát lepší, než to zahrát do autu. Předejdete velkým hádkám. Na druhé straně tato slova nepoužívejte každý den. Ztratila by sílu a význam.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář