Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přímá metoda jak dostat holku do postele

17. 10. 2008

Přímá metoda jak dostat holku do postele

Na počest mého kamaráda, který se za pár týdnů žení, vám přináším nejúspěšnější metodu JAK DOSTAT HOLKU DO POSTELE.

Můj kamarád, říkejme mu třeba Jonáš, měl obrovské štestí. Od šestnácti let měl svůj vlastní byt plně sponzorovaný rodiči, který jsme mu všichni záviděli. Jonáš byl ovšem pravý kamarád a tak pro nás pořádal legendární akce a také nám byt občas půjčoval. Každopádně však vypracoval naprosto jednoduchou metodu, kterou praktikoval zprvu na diskotékách, později takřka kdekoliv.

Zatímco my jsme se snažili holky oblbovat a trávili dlouhé hodiny povídáním, on během pár minut a odcházel s dívkou domů.

 

Přímá metoda

Tahle metoda je úplně jednoduchá. Jonáš jen přišel za dívkou, prohodil pár slov na uvítanou a pak jí řekl že se mu líbí a že by chtěl aby s ním šla k němu domů. Nechodil prostě kolem horké kaše, neoblboval ji, netvrdil ji jak ji miluje, aby ji dostal do postele… prostě jednal na rovinu. Úspěšnost byla obrovská. Holky byly tak ohromeny jeho jednáním, že prostě šly.

Jonáš se však neomezoval jen na diskotéky, metodu používal všude. V tramvaji mu stačily dvě zastávky on měl další zářez na pažbě.

Výhody

Je to nejúspěšnější a nejrychlejší metoda co znám, zkoušel jsem ji porovnávat s jinýma metodama, ale tahle je bezkonkurenční. Nelžete, nikdo se na vás pak nezlobí, že jste mu slibovali lásku. Na čem jste víte během pár minut a když to nevyjde, jdete dál. Pokud vám jde jen o sex, je to pro vás ideální metoda.

Nevýhody

Kdo se bojí odmítnutí, kdo si nevěří, kdo není vyrovnanej, tak nesklidí úspěch. Kdo nemá vlastní byt, nemusí věšet hlavu, prostě se pozve k té holce.. jen je menší pravděpodobnost, že to vyjde. Ale i přesto je to lepší, než celý večer do holky tlačit jak se vám líbí a jak ji milujete a pak jít domů každý sám.

Dodatek

Jonáš si takhle užíval asi deset let. Za tu dobu se v jeho posteli vystřídaly stovky dívek. Za tu dobu Jonáš prošel několika krizemi, kdy se mu zdálo, že jsou všechny ženy stejné. Pak měl pocit, že ho to už nebaví, následně však zjistil, že bez dalších zářezů nedokáže žít. Vlastně mu nebylo co závidět. On místo aby si to užíval, tak trpěl.

Nedokázalo ho nic uspokojit, mohl mít všechno. Neměl žadnou motivaci, žádný cíl. Až jednou to zkusil na svou kolegyni z práce.

Oba se znali několik let. Jenže dívenka se nenechala pozvat k Jonášovi, ale pozvala jej k sobě. Tak když došlo na postel, zjistil Jonáš, že je úplná nula. Dívenka milovníkovi svázala ruce a mazlila se s ním a Jonáš tak prvně pocítil co je to něha.

Potom si role vyměnili a Jonáš poznal, co je to milování. Najednou nebyl král situace který dívku opíchá. Naopak. S tou něhou kterou dostal od dívky se nedokázal vypořádat. Najednou se svět netočil pro zářezy na pažbě, najednou ochutnával dívku s citem. Ochutnával a zjistil, že doteď jen píchal a najednou se miluje. Poprvé v životě mu záleželo víc na dívce, než na vlastním orgazmu. Najednou si uvědomil, že deset let vyhodil do povětří a nechtěl se vzdát toho, co právě našel.

S touto dívkou se za chvilku ožení. Já věřím, že budou mít spokojený život. Ona dostane vybouřeného muže, který se nepotřebuje otáčet za každou sukní. On zase našel něco, co hledal celý život: Lásku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj holko krasna

(patrik kohut , 30. 8. 2012 10:59)

kluci

(mam problem, 29. 6. 2012 13:55)

mam problem mam holky rad ale vic me přitahuji kluci prosim pomoste a napiste co stim DIK

JEDINĚ SEX

(plllllllllhxshdgbhssgcsdhgcsgdczdgscfgszdfgs, 8. 3. 2011 11:48)

Vi si myslite ze to funguje? Nefunguje .Podle miho to sem dal nakej vul aby sem se na to nachitali.Ale to se prepocital my sme chytry jako moucha .Proste na to neverte to je stejny jako kdybyste videli chodit hlavu po chodniku (jenom priklad).Fakt na to neverte mejte svoji hlavu.PS.Je to moc dlouhy zkrate to .Dik.Pac a pusu .PS.SEM GAY DIK A BUDTE TAKY GAYOVE AT MAM CO SUKAT.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: JEDINĚ SEX

(honza, 28. 6. 2012 13:58)

jmemo

Re: JEDINĚ SEX

(Evžen, 7. 4. 2012 17:52)

Borče nezvládáš pravopis........

ertr

(honza, 28. 6. 2012 13:57)

sukat

ertr

(honza, 28. 6. 2012 13:56)

kozy maš

Jste pěkný kurvy

(Faja (nemám rád plagiátory), 1. 1. 2012 22:46)

Neumíte nepsat něco vlastního? Tohle jste akorát koukli na google našli odkaz na Qark.net zmačkli Ctrl+c potom Ctrl+v a zveřejnili, to jste fakt borcííí. Tomu se říká plagiátorství!!! tady je odkaz na web kterému ten článek opravdu patří: http://www.qark.net/clanek/prima-metoda-jak-dostat-holku-do-postele

good

(Pro-holky-do-ust, 2. 2. 2011 8:36)

Jo, je to dobrá metoda. Také jsem dřív šel na holku pomalu, zaval na večeře, ruzné kulturní večírky a do postele jsme hupli nejdříve za týden, spíš za dva. Chlap je od přírody samec a chce mrdat-to je jasné, ikdyž holku má rád, je k ní milý, něžný, nechce jí ublížit - chce hlavně zasouvat a to pořád!

skus neco svyho

(Elwodien, 23. 7. 2009 10:37)

hej nechcu byt nejak neprijemnej ale proc ko pirujes clanky s qark.net ,si vymysli svoje ne,ses holka tak bys mohla vedet jak te tam kluk dostane

Re: skus neco svyho

(Vinc, 10. 1. 2011 16:58)

to je fákt.. nectu to poprve... ale aspon ze ta metoda funguje :D

cau

(lion, 6. 10. 2010 16:18)

tak to je pekny.... :)