Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč mi neodpověděla na sms?

17. 10. 2008

Proč mi neodpověděla na sms?

Jdete se večer někam pobavit a tam se seznámíte s báječnou holkou. Líbí se vám, a vypadá to, že jste jí velmi sympatičtí. Dokonce se vám přizná, že nemá žádného kluka. Napadne vás, že by byla škoda nevyužít příležitosti a tak se s ní domluvíte druhý den na rande a vyměníte si i telefonní čísla. Domů jdete s radostí a s jednou veledůležitou položkou telefonního seznamu navíc. Těšíte se, jak spolu zítra půjdete randit, jak to bude báječné a s tímto skvělým pocitem jdete i spát.

 

Ráno se probudíte a přemýšlíte kdy a co jí napsat. Vzpomenete si, jak vám včera říkala, že má dnes večer volno. Sáhnete proto po mobilu a pošlete textovku s návrhem, že byste se mohli večer setkat. Těšíte se, plánujete a čekáte na odpověď.

Sms byla doručena, ale přesto vám nedošla ani po několika hodinách žádná její reakce. Neustále kontrolujete mobil, jestli nemáte novou zprávu a lámete si hlavu s tím, proč neodpověděla. Druhý den jí z nervozity pošlete sms s žádostí o vysvětlení, ale to se stále nekoná. Přemýšlíte, co se stalo, nechápete to a říkáte si „Proč mi sakra neodpověděla na sms?“

Těch závěrů by samozřejmě mohlo být více. Někdy se například stává, že holka sice odpoví, ale až za dlouho a její odpověď je naprosto bez zájmu. Jindy se dokonce na rande domluvíte, ale ona to před tím zruší, atd. Výsledek je ve však všech případech naprosto stejný. Žádné rande se nekoná a nedostanete ani logické vysvětlení náhlé změny jejího chování.

Rozhodně nemá cenu si s tím lámat hlavu a hledat v sobě nějakou příčinu jejího ochladnutí. Důvodů může být plno. Například ji mohla opustit odvaha z předchozího večera, či jí kamarádka promluvila do duše a vysvětlila jí, že vám šlo jistě jen o něco nezávazného. Další z možností může být ta, že se holka chce bavit stejně jako kluk a tak vám řekne, že je volná. Užije si s vámi krásný večer a nakonec vám dá i telefonní číslo, protože jste byli moc sympatičtí. Ale potom se vrátí domů k příteli a uvědomí si, že to byl sice pěkný večer, ale ona má doma nějaký vztah a nebude ho proto ničit. Když jí druhý den píšete, raději neodpoví, protože nechce nic vysvětlovat a předpokládá, že vás to psaní za chvilku přestane bavit.

Variant může být strašně mnoho a nemá cenu se s nimi zaobírat. Důležité ale je, že pokud by o vás měla zájem, dala by vám jistě, dřív nebo později, vědět co se stalo.

 

Ať je příčina jejího chování jakákoliv, zkuste se pro příště řídit podle následujícího pravidla:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Asi došly delší pravidla.. :D

(Honz@, 25. 8. 2013 22:51)

Takže se máme řídit podle pravidla : reklama ? :D :D :D