Jdi na obsah Jdi na menu
 


První rande

17. 10. 2008

První rande

rande

Pokud máte s dívkou domluvenou schůzku, stojí před vámi to nejtěžší. Sbalit ji a políbit. Proto zde přináším několikero rad, jak vše zpříjemnit a urychlit. Je jen na vás, jestli se jimi chcete řídit.

Než vyrazíte z domu, dobře se podívejte na to, jak vypadáte. Ostříhejte si nehty, lehce se učešte a decentně! se navoňte. Samozřejmostí je osprchování.

Pokud si chcete zpříjemnit práci, kupte cestou červenou růži. Nenechte si ji zabalit, ani k ní nepřidávejte zeleň. Na rande vždy přijďte včas! Růži držte za zády. Dívku přivítejte slovy „Ahoj, moc ti to dnes sluší. Přinesl jsem ti tuhle růžičku. Doufám, že se ti bude líbit.“ Nakloňte se k ní a předejte jí růži. Možná právě teď je ten okamžik k prvnímu polibku, ale ne vždy to vyjde. Dívka je příliš překvapená a to je náš účel. Usmívejte se! Se slovy „můžeme jít?“ vykročte do:

  • kina: Tady snad ani není o čem psát. Pohodlně se usaďte a koukejte na film. Nezapomeňte dívku doprovodit domů. O čem kecat si přečtěte o kousek níže.
  • restaurace: Vyberte volný stůl, kde budete mít dostatečné soukromí. Sobě objednejte Mattonku, nebo kolu. Žádné pivo sakra, ne na prvním rande! Pokud něco říkáte, dívejte se jí do očí. Uvědomte si, že dívky většinou balí kluky dotyky. Proto dělejte to stejné. Snažte se jí občas dotknout. Pramínek vlasů jí vraťte za ucho a přitom se na ni usmějte. Řekněte, že má strašně pěkný oči. Pokud má ruce na stole, vezměte jí jednu dlaní dolů a pochvalte ji prstýnek. Přitom ji palcem pohlaďte přes prst s prstýnkem. Velice dobrý způsob je čichání. Pochvalte, jak pěkně voní, a zeptejte se, jestli si můžete čuchnout. Pokud ano, nakloňte se k ní a dotkněte se nosem krku. Sajte a pomalu postupujte směrem k uchu. Nos by se měl lehce dotýkat kůže. U ucha přestaňte se slovy: „To je nádhera, moc pěkně voníš.“ (Všimněte si její tváře, nemělo by jí to být nepříjemné. Naopak by se měla tvářit velice spokojeně.) Za deset minut, se zeptejte, jestli si ještě můžete čichnout, že bez té vůně nemůžete vydržet. Proceduru opakujte. Může dojít i k líbání. Pokud ne, vězte, že si to velice přeje
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář