Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sex a nejčastější chyby

Ne každému to v sexu klape hned od začátku. Nejčastější chybou je, když vám něco vadí, ale vy o tom mlčíte.

  • Naučte se o sexu mluvit. Je důležité si říct, co a jak máte rádi. Vykládejte si svoje touhy a sny. Jedině tak mohou být dokonale splněny.
  • Naučte se mluvit při sexu. Je to hrozné, když vašich „deset minut“ sexu mlčíte jak ryba.
  • Polohy nemusíte střídat jak Cassanova. Důležité je najít takovou, v které vám to bude oběma vyhovovat. Avšak takových může být i více.
  • Experimentujte. Sex není jen o tom, že zhasnete, lehnete si do postele a souložíte. Zkuste vanu, či sprchu. Šátky na ruce a oči. Milování v kuchyni a hlavně hrajte hry! Hra spočívá v tom, že si rozdáte role (zákazník a prostitutka, lékař a pacientka, učitel a žákyně, atd.) a hrajete jako byste byli někdo jiný. Nejhezčí je, že se pěkně otevřete a jste schopní si říct i svá nejtajnější přání. (Tohle však dělá jen málo partnerů. Škoda, je to zábava.) Je pochopitelné, že všechny hry mají sexuální podtext. (lékař vyšetřuje jazykem, tam kde to pacientku „bolí“, učitel zkouší žačku ze sexuální praxe, atd.)
  • Vaše neschopnost by se měla setkat s pochopením. To se může stát každému. Dívka, která vás odsoudí a pomluví je kráva. Rychle pryč.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář